Türkiye’nin en hoş müzikleri

Şubat 14, 2021 by Yorum yapılmamış

SİBEL Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici, Kanal D’nin yeni müzik ve cümbüş programı “Şarkılar Bizi Söyler”de buluştu. Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği programın tanıtım sineması evvelki gün yayınlandı. 1977 üretimi Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın başrolünü üstlendiği “Selvi Boylum Al Yazmalım” sinemasından esinlenen tanıtım görüntüsü hem izleyicilerden hem de toplumsal medya kullanıcılarından büyük övgü aldı.

ÇEKİMLER KÖYDE YAPILDI
İstanbul’a yakın bir köyde çekilen tanıtım sinemasında yaklaşık 100 kişilik bir takım çalıştı ve çekimler tüm gün sürdü. Sibel Can’ın kostümü ve hoşluğuyla herkesi kendine hayran bıraktığı tanıtımda, Hakan Altun kamyonu kullanmaya çalışırken eğlenceli anlar yaşadı. Hüsnü Şenlendirici ise kamyonun kasasında çaldığı klarneti ile tanıtıma renk kattı.

Sibel Can ve Altun sunacak
Sunuculuğunu Sibel Can ve Hakan Altun’un yaptığı programda, Hüsnü Şenlendirici klarnetiyle onlara eşlik edecek. Can, Altun ve Şenlendirici’nin Türkiye’nin en hoş müzikleriyle izleyiciye unutulmaz anlar yaşatacağı “Şarkılar Bizi Söyler”in birinci kısmı 25 Şubat’ta Kanal D’de yayınlanacak.

 

 

Etiketler: , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir