realme Watch S bugün Türkiye’de satışa çıktı

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Realme Watch’un akabinde bu defa şirket, Realme Watch S isminde yeni bir saat daha ortaya çıkardı. Evvelki saatten farklı olarak köşeli değil, yuvarlak bir tasarım kullanan Realme Watch S, 1.3 inç ekran büyüklüğüne sahip.

Ekranın parlaklık düzeyini ortam ışığına nazaran optimize eden ve kullanıcının ayrıyeten ayar yapmasına muhtaçlık bırakmayan saat; kürek, koşu, masa tenisi, futbol, badminton, yoga dahil 16 spor modu dayanağına sahip.

Yeni jenerasyon akıllı saat ve akıllı bilekliklerde olduğu üzere Realme Watch S de kandaki oksijen bedelini ölçebiliyor, kalp atış sensörü ile kalp ritmini anlık olarak takip edebiliyor.

Uyku takibi de yapan eser; tıpkı vakitte müzik denetimi, arama cevaplama, kamera denetimi üzere özelliklere de sahip. 15 gün batarya ömrüne sahip olan Realme Watch S, 390 mAh kapasiteli bataryasıyla dikkat çekiyor ve kutu içeriğinden ayrıyeten manyetik şarj aygıtı çıkıyor.

IP68 sertifikasına sahip olan ve bu sayede suya ve toza karşı sağlam bir yapıda olan eser; mavi, turuncu, siyah ve yeşil olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunuyor.

realme Watch S, bugünden itibaren satışa sunulmuş durumda.

Etiketler:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir