Mario Mandzukic transferinde Beşiktaş’a dev rakip!

Ocak 14, 2021 by Yorum yapılmamış

Devre ortası transfer devrinde Mario Mandzukic’i takımına katmak isteyen Beşiktaş’a bu transfer için Avrupa’dan dev bir rakip çıktı.

İtalyan gazeteci Gianluca Di Marzio’nun haberine nazaran Milan, Hırvat golcünün transferi için düğmeye bastı. Milan yöneticilerinin Mandzukic’in menajeriyle görüşme gerçekleştirdiği ve maaş konusunun konuşulduğu belirtildi.

Mandzukic’in Milan’a transfer olması halinde İtalyan takımının forvet sınırı Zlatan Ibrahimovic ve Mario Mandzukic ikilisinden oluşacak.

BEŞİKTAŞ İLE GÖRÜŞMELER NASIL GİDİYOR?

Yarım dönemdir boşta bulunan 34 yaşındaki futbolcuyla yaklaşık 1 milyon Euro garanti fiyat, maç başı ve şampiyonluk halinde bonus konusunda yapılan pazarlıklarda değerli evre kaydeden Beşiktaş İdaresi, oyuncuya bütçe açmak için teşebbüslerini hızlandırmıştı.

SON TURNUVASINA KATILMAK İSTİYOR

Bayern Münih, Atletico Madrid ve Juventus üzere dünya devlerinde forma giymesinin akabinde son olarak Katar Ligi gruplarından Al Duhail’le muahede sağlayan Mario Mandzukic’in, bu kulüple macerası kısa sürmüştü. Kontratını fesh edip boşa çıkan deneyimli futbolcu, ikinci yarıda Avrupa’da futbol oynamaya devam edip EURO 2020’de Hırvatistan’ın takımında yer almayı planlıyor.

250 TL’ye varan “Hoş geldin bonusu”  Çabucak üye ol…

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir