Göztepe yeni teknik yöneticisi Ünal Karaman’dan açıklamalar! “Koşmak için adım atmak gerekiyor…”

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Göztepe ile 2,5 yıllık kontrat imzalayan Karaman, Adnan Süvari Tesisleri’ndeki birinci idmanı öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, çok güçlü bir topluluğa geldiğini, kulüp lideri Mehmet Sepil nezdinde kendisini bu misyona layık gören herkese teşekkür etti.

Bugüne kadar vazife aldığı toplulukların hepsinin başka bir kıymet olduğunu kaydeden Karaman, şöyle konuştu:

“Ne derece güçlü bir topluluğa geldiğimi ben zati biliyorum. Göztepe’nin topluluk büyüklüğüyle ilgili bir şeyleri tekraren lisana getirmeme gerek yok. Bir tek şeyden insanların emin olmasını istiyorum, bizim samimiyetimize inansınlar, güvensinler. Yapabileceklerimiz neyse, yeteneğimiz neyse onu azamî derecede kullanıp, Göztepe’nin var olan büyüklüğüne katabileceğimiz ne olursa olsun onu samimi derecede katacağımızdan emin olsunlar.”

Karaman, Göztepe’nin teknik yönetici İlhan Palut’un misyondan ayrılmasının akabinde çıktığı 2 maçta disiplinle çaba ettiğini ve kıymetli 6 puan kazandığını söyledi.

İlhan Palut ve sportif menajer İlhan Şahin’e teşekkür eden Karaman, “İlhan Şahin ortamızda olacak. İnşallah geleceğe dair teknik adam olarak arkadaşlarımızın deneyimlerinden faydalanmasını istiyoruz. Biraz daha mutfağın içinde olsun istiyoruz.” sözlerini kullandı.

Karaman, “biz biliriz” argümanında olmadıklarını belirterek, “Biz var olan yeteneklerimizi, bilgilerimizi arkadaşlarımızla paylaşıp, onların bilgilerinden de kendimize hayat deneyimi edinme manasında uğraş göstereceğiz.” diye konuştu. 

Hiç kimsenin sihirbaz olmadığını aktaran Karaman, şunları kaydetti:

“Koşmak için adım atmak gerekiyor. Biz bu adımı daha sağlıklı, daha şuurlu ve daha yere sağlam basan formda atacağız. Bu süreci daima birlikte kabullenmemiz gerekiyor ve çok ucuz söylemelerle olayı farklı noktalara getirmeyi de karakter olarak söyleyen birisi değilim. İlerleyen vakit bize çok hoş şeyler yaşatacak. Ben bunun kelamını verebilirim, onun için çalışacağız. Bu sene güç ve kıymetli bir sene, inşallah geleceğin planlamasını da yaparak daha inançlı bakabileceğimiz bir Göztepe altyapısıyla, çok yakın bir süreçte daha farklı amaçları önüne koyan ve bunu gerçekleştirmek için herkesin gıpta edeceği bir Göztepe elde edeceğiz.”

Karaman, önlerinde Beşiktaş maçı olduğunu hatırlatarak, “Bizim en büyük gayemiz orada bizi memnun edebilecek bir oyunla memnun dönmemizi sağlayacak bir sonuç. Bizim gayemiz şu an Beşiktaş maçı.” tabirlerini kullandı.

 

250 TL’ye varan “Hoş geldin bonusu”  Çabucak üye ol…

Etiketler: ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir