Emina Jahovic o tezleri doğruladı

Şubat 14, 2021 by Yorum yapılmamış

Çift, 10 yıllık evliliğini 3 yıl evvel mutabakatlı olarak sonlandırmıştı. Boşanma protokolüne nazaran Sandal, iki çocuğu için 10 bin, Jahovic için ise 15 bin lira nafaka ödeyecekti. Sırp müzikçi, “Boşandıktan sonra Mustafa’dan gerçek düzgün nafaka alabilmiş değilim. 3 yılda toplam 5 ya da 6 sefer çocuklarının nafakasını ödemiştir. Çocuklarımın günlük hayattaki bütün gereksinimlerini ben ve ailem karşılıyoruz. Evet Mustafa hakkında benim ve çocuklarımın nafakasını ödemediği teziyle icra takibi başlattım. Lakin konutuna ya da işyerine haciz memuru göndermedim” dedi.

Yakın vakitte çocuklarıyla COVID-19’a yakalandığını anlatan Jahovic, “Hastalığımız hala devam etmektedir. Mustafa yalnızca telefonla aradı. Hiçbir vakit ‘Bir şeye gereksiniminiz var mı?’ diye sormadı. Yalnızca en son gün sordu” diye konuştu.

Hürriyet müellifi Mehmet Üstündağ bu türlü duyurmuştu
Emina’dan Mustafa Sandal’a haciz şoku!

Emina Jahović, 2 aydır nafaka alamadığı eski eşi Mustafa Sandal’ın meskeni ve ofisine haciz yolladı! Jahović’in 2 aylık alacağına karşılık Sandal’ın eşyaları haczedilirken, banka hesaplarına da önlem konuldu.

Emina Jahović ve Mustafa Sandal ortasındaki ipler yeniden gerildi! 2008 yılında büyük bir aşkla evlenen ve iki çocuk sahibi olan çift, 2018’de yollarını dostça ayırmıştı.

Boşanma protokolüne nazaran Emina Jahović’e ülkesi Sırbistan’da 250 bin Euro’luk bir konut alan Sandal, ayrıyeten eski eşine ayda 15 bin TL, oğullarına da 10 bin TL nafaka ödemeyi kabul etmişti. Çocukları Yaman ve Yavuz’un okul ve tatil masraflarının yanı sıra özel muhtaçlıklarının da Mustafa Sandal tarafından karşılanması taahhüt edilmişti.

BANKA SÜRECİ YAPAMAZ HALE GELDİ
Şimdiye kadar bu mevzuda hiçbir sorun yaşamayan eski eşler, pandemi nedeniyle probleme giren Mustafa Sandal’ın 2 aydır nafakayı ödeyememesi nedeniyle avukatlık oldu! Emina Jahović, 1.5 yıldır para kazanmamasına karşın ödemelerini aksatmayan, lakin son 2 aydır derde giren Sandal’ı affetmedi ve hakkında yasal süreç başlattı.

Eski eşinin Etiler’deki ofisine ve Beykoz’daki konutuna haciz memurlarını gönderten Jahović, eşyalarını haczettirdi. Hacizli eşyalar şimdilik yediemin olarak Sandal’da kalırken, haciz şoku bununla bitmedi! Ünlü sanatçı, tüm banka hesaplarına önlem konulduğundan süreç yapamaz hale geldi. Mustafa Sandal’ın alacaklı olduğu firmalara da önlem kararı bildirildi.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir