Beşiktaş’ta Sergen Yalçın kararını verdi! Başkentte çift santrfor

Şubat 14, 2021 by Yorum yapılmamış

Gençlerbirliği maçı öncesi Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, kadroda sakat ve cezalı oyuncular nedeniyle takım kurmakta ıstırap yaşarken yeni alternatifler üzerinde çalışıyor. Ankara’daki maçta Vida, N’Sakala, Montero ve Rıdvan’dan faydalanamayacak olan Kartal’da sağ ve sol bekte sorun öne çıkarken, Yalçın antrenmanda Rosier, Welinton, Atiba ve Necip’i de bu konumda çeşitli varyasyonlarla denedi.

ADEM LJAJiC’E Değerli VAZİFE

Savunmanın önünde Josef ve Oğuzhan ikilisini oynatmayı planlayan Sergen Yalçın forvet gerisinde Adem Ljajic’i görevlendirecek. Deneyimli oyuncu Gençlerbirliği maçında kritik bir misyon alacak ve atakları şekillendiren isim olacak. Yalçın’ın yarınki maçta çift forvetle alana çıkması bekleniyor. Deneyimli çalıştırıcı egzersizlerde Aboubakar ve Cenk’i birlikte oynatırken ikiliye bol bol şut çektirdi.

DORUKHAN SEViNCi

Trabzonspor maçında sakatlanan ve bir süredin idmanlarda yer alamayan Dorukhan Toköz dün grupla birlikte çalıştı. Genç oyuncu duruma nazaran Gençlerbirliği maçında sağ bekte baht bulabilir. Dorukhan’ı sağ bekte Rosier’i sol bekte, Necip ve Welinton’ı stoperde oynatmayı düşünen Sergen Yalçın son kararını maç öncesi taktik çalışmasında verecek.

Etiketler: ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir